Sıkça Sorulan Sorular

Teklifix.com üzerinden oluşturmuş olduğunuz üyelikten sonra bakiye yükle sekmesine tıklayıp tüm kredi kartları yada bankamatik kartları ile Min. 100 ₺ Max. 1000 ₺ bakiye yükleyebilirsiniz.

Marka yönetimimiz tarafından belirlenen kurallar gereği rekabette adalet olması açısından tek seferde Min: 100 ₺ Max: 1000 ₺ yükleme yapabilirsiniz.

Teklifix.com sistemi tarafından kazanamadığınız açık arttırmanın sonucunda bakiyeniz anlık ve otomatik olarak üyeliğinize geri aktarılır. Teklifix.com sistemi sadece açık arttırmayı kazanan kişilerin bakiyesinden ilgili tutarı düşer.

Açık artırma yani mezat ile satışı yapılan ürünlerin iadesi yada değişimi mümkün değildir. Ürünler Teklifix.com sitesinde açık artırmaya sunulmadan önce inceleme birimimiz tarafından kontrol edilir ve o şekilde açık artırmaya sunulur.

Teklifix'de satışa sunulan ürünler açık arttırma usulü ile satılır. Açık arttırmaya sunulan ürünlerde başlangıç tutarı altında ilk teklif verilemez. Satışa sunulan ürünler genel olarak tek beden olduğu için uygun fiyatlıdır. Risk analiz ekibimiz tarafından ön görülen başlangıç fiyatı belirlenmektedir.

Teklifix.com üzerinden satışı yapılan tüm ürünler orijinal etiketli ve kullanılmamış ürünlerdir.

Bakiye yükleme kısmında bulunan promosyon kodu bölümünden anlaşmalı olduğumuz firmaların size özel tanımladığı promosyon kodunu hesabınızda bulunan bakiye yükleme bölümünden aktifleştirebilirsiniz.

Teklifix.com üyeliğinizi bakiyenizde bulunan tutarı kullandıktan sonra iptal edebilirsiniz.

Teklifix.com vizyonu ve hedefleri arasında Türkiye'de yapılan tüm açık arttırmaların bu platform üzerinden yapılması olduğu için gelecekte her üye kendi açık arttırmasını yapabilecektir.

Teklifix.com üzerinden kazanmış olduğunuz açık arttırma ürününü hafta sonları hariç 24 saat içerisinde kargoya verilmektedir. Kargoya verildikten sonraki süreç kargo firmaları sorumluluğu altındadır. Genel olarak 2-4 iş günü içerisinde teslimatı yapılmaktadır.

Teklifix.com tüketiciye en uygun fiyat üzerinden açık arttırma yapmaktadır. Kargo ücreti alıcıya aittir. Fiyat açısından en uygun olan kargo firması seçilerek alıcı ödemeli şekilde gönderim yapılır.

Teklifix.com üzerinden açık arttırma yoluyla kazanmış olduğunuz ürün bir sonraki iş günü kargoya verilir. Kargoya verildikten sonraki süreci kargo firması ile alıcı arasındadır.

Teklifix.com hesabınıza tüm bankaların kredi kartları , ön ödemeli kartlar ile bakiye yükleyebilirsiniz.

Teklifix.com üzerinden açık arttırmaya sunulan etiketi üzerinde yeni ve kullanılmamış ürünlerdir. İlgili markalardan alacağınız ürünler ile aynıdır.